Smovey = "cvičení pro každého"

SMOVEY = SWING (švih), MOVE (pohyb) and SMILE (úsměv)

1. Aktivuje 97% všech svalů = spalování tuků
2. Oživuje více jak 100 miliónů buněk v našem těle
3. Upevňuje pojivovou tkáň
4. Mobilizuje zažívání
5. Aktivuje trávicí systém
6. Masíruje a ulevuje lymfatickému systému = detoxikace (očištění)
7. Zesiluje imunitní systém a podporuje práci brzlíkové žlázy
8. Posiluje srdce a kardiovaskulární systém

________________________________________________________________________________________________________________________________

Se Smovey může cvičit opravdu každý - děti, dospívající, dospělí, senioři, hendikepovaní, těhotné i kojící ženy.

Se Smovey můžeme cvičit venku, jít s nimi na procházku, můžeme si s nimi zacvičit doma, ve cvičebním sále či ve fitness, můžeme s nimi cvičit ve vodě nebo s nimi tančit. Také si je můžeme vzít do ruky při plavání, běhání, lyžování, bruslení, skákání na trampolíně a podobně. Se Smovey můžeme namasírovat sebe, dalšího člověka a dokonce i našeho domácího mazlíčka (psa, kočku apod.) Smovey jsou opravdu širokospektrálně použitelné.

Cvičení se smovey výrazně spaluje tuky, protože zapojuje do pohybu jak povrchové, tak především hluboké vnitřní svaly (97% všech svalů). Oživuje buňky v našem těle (více jak 100 miliónů). Dále aktivuje trávicí, vylučovací a lymfatický systém, čímž detoxikuje organismus. Rovněž posiluje imunitní a kardiovaskulární systém. Procvičuje současně levou i pravou mozkovou hemisféru. Cviky lze provádět jak ve stoje, tak také i v sedě, v kleče či v leže na zemi. 

Cvičení se Smovey má pozitivní vliv na uvolnění páteře, ramen a lopatek a rovněž i posílení svalů zad, šíje a ramen. Smovey posiluje také velmi prospěšný hluboký svalový stabilizační systém (CORE), který nám zlepší držení těla a předejde tak bolestem zad. Pokud při cvičení se Smovey provádíme každou končetinou švihový pohyb jiným směrem, rozvíjíme tak koordinaci, stabilitu a koncentraci tím, že zapojujeme do činnosti obě mozkové hemisféry. Pokud ke cvičení se Smovey použijeme i hudbu, můžeme cvičení pojmout i jako muzikoterapii.

 

 

více na:  Druhy Smovey cvičení