Projekt: Smovey rozhýbává SENIORY

Jedná se o pilotní projekt zaměřený jak na seniory, tak i na hendikepované lidi, neboť SMOVEY je cvičebně-terapeutická pomůcka, se kterou může cvičit prakticky každý. U jedinců rozvíjí zejména koordinaci, stabilitu a koncentraci. Skrze dlaně (body TCM) proudí vibrace do celého lidského těla, a tak blahodárně ovlivňují činnost vnitřních orgánů. Cvičení navíc posiluje vnitřní svaly (tzv. CORE), uvolňuje páteř, ramena a lopatky a též posiluje zádové, šíjové, lopatkové a břišní svaly.

Jako bonus přináší SMOVEY úsměv na tváři s dobrou náladou.

Vždyť i jeho název vznikl ze slov SWING (švih), MOVE (pohyb) a SMILE (úsměv).

Rádi bychom rakouské SMOVEY přenesli i k nám do Česka alespoň do takové míry, aby byla jeho popularita alespoň stejná, jaká je nyní ve všech německy mluvících zemích. Vynálezce tenista a parkinsonik Johann Salzwimmer nemohl ani tušit, když si pohrával s myšlenkami na SMOVEY, kolika lidem tím pomůže a udělá radost. Byla by škoda, kdybychom my Češi byli o takovouto skvělou příležitost ochuzeni.

Budeteli mít zájem o nezávaznou ukázkovou LEKCI ZDARMA, velmi rádi k Vám přijedeme a předvedeme Vám SMOVEY "v plné parádě". Ideální jsou skupinky od 10ti do 20ti lidí, ale není problém se dohodnou i pro jinak veliké skupiny. A proto volejte, pište, posílejte poštovní holuby či dopisní obálky :-)

Těšíme se na Vás a rádi Vám předáme poselství:

 

SMOVEY = "ZDRAVÍ VE TVÝCH RUKOU"